צימרים דיסקרטיים בדרום

איך לבחור צימר דיסקרטי לזוגות בדרום הארץ?

כשאתם מחפשים צימר מבודד לזוגות בדרום הארץ עם פרטיות מלאה ודיסקרטיות בכניסה, ביציאה ובתשלום, צמרת הברוש הינה הבחירה הנכונה. אצלנו תוכלו לבחור מבין חמש יחידות שונות במחירים הוגנים ועם אפשרות להשכיר חדרים גם לפי שעה או לזמן ארוך יותר.

דיסקרטיות מלאה, הכל נעשה מרחוק ללא מגע ישיר

צמרת הברוש שומרת על הפרטיות של הלקוחות מעל לכל, הכניסה למתחם הצימרים שלנו היא על ידי שער חשמלי שמופעל מרחוק, אין שומר בכניסה, ואף אחד לא יחכה לכם בכניסה ליחידה שתהיה מוכנה ומאובזרת לכניסה שלכם.

חניה אישית ודיסקרטית לכל צימר

מרגע הכניסה למתחם, תוכלו לראות את מספר היחידה שלכם בשלט שצמוד ליחידה, ותוכלו להכנס ישירות לחנייה האישית שלכם, ולסגור את המחיצה. כך תהיה לכם פרטיות מלאה, גם בחניה עצמה וגם בפינות הישיבה שקיימות מחוץ לחלק מהיחידות.

תשלום דיסקרטי על ידי תיבה

בסמוך לכל צימר, יש תיבה להשארת תשלום. בסיום הביקור שלכם, תוכלו להשאיר את התשלום בתיבה בצורה דיסקרטית מבלי שתצטרכו לפגוש אף אחד גם ביציאה שלכם מהמתחם שלנו.

למה לבחור בצמרת הברוש?

אנו מקפידים על שרות לקוחות מעולה, וחשוב לנו שכל לקוח שלנו יהיה מרוצה ויחזור לבקר במתחם שלנו. אנו תמיד קשובים ללקוחותינו ומשפרים את היחידות שלנו באופן קבוע. כפי שציינו, כל הצימרים שלנו דיסקרטיים ומבודדים, ותוכלו ליהנות מפרטיות מלאה בכל השלבים, החל מהכניסה, ועד ליציאה והתשלום. אנו מקפידים שהיחידות שלנו יהיה מטופחות ונקיות, ומעסיקים צוות עובדים שדואג שהיחידה שלכם תהיה מצוחצחת ונקייה, עם מצעים, מגבות וכמובן אופציה להזמנת פינוקים שונים לפי בחירתכם.

מתחם בריכה פרטית גדול ודיסקרטי

אצלנו תוכלו להשכיר בנוסף לחדר גם את מתחם הבריכה הסגור והדיסקרטי. במתחם תוכלו ליהנות מג’קוזי מפנק, סאונה יבשה וכמובן בריכה גדולה שנמצאת ממש בסמוך לצימר הדיסקרטי שלכם.

לפרטים נוספים התקשרו: 0507990777

איך מגיעים אלינו?

אנו נמצאים במושב ברוש הפסטורלי, מרחק של כעשרים דקות מבאר שבע או אשקלון. ניתן להיעזר בתוכנות הניווט וייז או גוגל מפות, לחצו על אחת מהתמונות האלו באמצעות הטלפון הנייד שלכם, ותוכלו להגיע עד אלינו ללא בעיה.

סגור לתגובות.